Forum Kuralları

Aşağa gitmek

Forum Kuralları

Mesaj  Admin Bir C.tesi Eyl. 12, 2009 7:29 pm

01. Türkiye Cumhuriyeti karşıtlı yazılar kesinlikle yasaktır.
02. Hiç bir kimse ya da kişi Türkiye Cumhuriyeti karşıtı olan bir fikri ima ya da beyan edemez. Böyle bir durum oluştuğunda diğer üyelerin sorumluluğu bunu forum yöneticisine bildirmek ve yolsuzakp.forumdizini.com'un sorumluluğu da bildirilen mesajları inceleyerek, kurallara aykırı olanları imha etmektir.
03. Sitemizde bölücülük ve bölücülük ile ilgili yazılar tamamen yasaktır.
04. Terör örgütlerinin propagandasını yapmak ve övücü yazılar yazmak yasaktır.
05. Başka sitelerden alıntı yapılıyorsa kesinlikle kaynak belirtilmelidir.
06. Üyeler, yolsuzakp.forumdizini.com üzerinde yazdıkları yazılar ve ekledikleri içeriklerden yanlızca kendileri sorumludur. SiyasiForum.net'in sitedeki içeriklerden dolayı hiç bir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.
07. İzin alınmaksızın Sitemizin ismi veya içeriği yayınlanamaz, yayınlandığı taktirde herhangi bir sorun çıkması durumunda sitemiz sorumlu tutulamaz.
08. Yolsuzakp.all-up.com yöneticileri haber vermeksizin sonradan madde ekliyebilir. Üyelerin bu kurallara uyması ve bu maddelerin herhangi birini zor durumda bırakıcak olumsuz davranışlarında yine aynı maddelerden yola çıkarak o üyelere gerekli işlemler yine yolsuzakp.forumdizini.com yöneticileri tarafından açık veya gizli tutarak işlem yapma hakkına sahiptir.
09. Sitemizde küfürlü yazılar, üyeler ile geçimsizlik, üyelere yönelik aşağalıyıcı yazılar sergilemek kesinlikle yasaktır.
10. Sitemiz örgüt, kuruluş, dernek, parti ve organizasyon gibi hiç bir oluşumu desteklememektedir.
11. Sitemizde hiç bir kişi, zümre, parti, grup, topluluk, düşünce, dil, din ve ırk ayrıcalıklı değildir. Amaç sadece Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin faydasına olacak fikirlerin, düşüncelerin, uygulamaların paylaşımıdır.
12. Sitemizde her ne şekilde olursa olsun reklam yapmak yasaktır.
13. Sitemizin resmi dili Türkçe'dir, başka dilde foruma yazmak yasaktır.
15. Yolsuzakp.all-up.com bu kurallarda üyelere haber verilmeksizin her türlü değişiklik ve düzenleme yapma hakkına sahiptir.

_________________

avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 18
Points : 10210
0
Kayıt tarihi : 10/09/09
Yaş : 24
Nerden : Kocaeli

Kullanıcı profilini gör http://yolsuzakp.forumdizini.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz